Publikacje

W ramach projektu TOGETHER opracowano wiele przydatnych dokumentów i narzędzi poświęconych tematyce efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej, a także materiałów informacyjnych i promocyjnych zachęcających ich użytkowników do oszczędzania energii. Najciekawsze z nich można pobrać poniżej. Zapraszamy do lektury!

Publikacje tematyczne

  • Biblioteka projektu TOGETHER (w j. angielskim)
    Biblioteka TOGETHERBiblioteka TOGETHER gromadzi przydatne zasoby dotyczące efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej. Wśród nich znaleźć można wiele ciekawych przewodników, prezentacji, narzędzi on-line i studiów przypadku, które mogą pomóc poprawić charakterystykę energetyczną budynku oraz zaangażować ich użytkowników w energooszczędne działania. Zebrane zasoby zostały podzielone na 4 główne kategorie tematyczne: aspekty techniczne, aspekty finansowe, zarządzanie popytem na energię oraz pozostałe  istotne aspekty związane z optymalizacją wykorzystania energii w budynku. Klikając na odpowiednią ikonę można zyskać dostęp do materiałów i narzędzi zgromadzonych w danej kategorii tematycznej.

Publikacje edukacyjne:

Filmiki edukacyjne:

m1
Krótka lekcja video na temat inteligentnych systemów pomiarowych
m2
Krótka lekcja video na temat oszczędzania energii w budynkach

Materiały informacyjno-promocyjne

 

Logo INTERREG CE Projekt jest finansowany ze środków pochodzących w programu INTERREG CENTRAL EUROPE. Wyłączna odpowiedzialność za treść niniejszej strony spoczywa na jej autorach.