Finansowanie inwestycji energetycznych w gminach

dachStowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” zaprasza na seminarium poświęcone tematyce zrównoważonego rozwoju gmin „Finansowanie inwestycji energetycznych w gminach”. Seminarium odbędzie się 24 kwietnia 2017 w Krakowie w ramach projektu „Węgiel toksycznym aktywem finansowym”, współfinansowanym przez KR Foundation. 

Realizacja projektu ma na celu usprawnienie dialogu na temat finansowania inwestycji związanych z ograniczaniem niskiej emisji pomiędzy samorządami i instytucjami finansującymi tego typu inwestycje. W ramach projektu zostaną zbadane i przedstawione zarówno aspekty ekonomiczne, jak i zdrowotne, związane z następującą w Polsce transformacją energetyczną.

Prosimy o odsyłanie kart zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr fax 12 429 17 93 do 20.04.2017 r.

Program

Karta zgłoszenia

 

Seminarium jest organizowane w ramach projektu „Węgiel toksycznym aktywem finansowym” współfinansowanym przez KR Foundation.logo KR foundation