3. spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń w obszarze EE i OZE

Logo RazemDlaKlimatuWszystkich zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju i realizacją ambitnej polityki prośrodowiskowej gorąco zapraszamy do udziału w trzecim już spotkaniu Grupy Wymiany Doświadczeń w obszarze efektywności energetycznej i wykorzystania OZE, organizowanym w ramach projektu „Polsko-norweska platforma współpracy dla poszanowania energii i klimatu". Spotkanie odbędzie się w dniach 15 marca - 16 marca 2017 roku w Warszawie w Hotelu Gromada Centrum, przy Placu Powstańców Warszawy 2.

Pierwszy dzień spotkania wypełnią prezentacje i dyskusje dotyczące 10 mikroprojektów realizowanych przez laureatów konkursu, a zwłaszcza wymiana doświadczeń zdobytych przez gminy podczas spotkań z partnerami norweskimi. Będzie ona okazją, by zapoznać się z dobrymi praktykami Skandynawów oraz zainspirować się ich modelowymi inwestycjami i inicjatywami proenergetycznymi.

W drugim dniu spotkania uczestnicy wspólnie zastanowią się, jak najlepiej i za pomocą jakich środków finansowych wdrażać doświadczenia płynące ze współpracy bilateralnej w dziedzinie EE i wykorzystania OZE oraz zostaną zaproszeni do debaty na temat sposobów ograniczania niskiej emisji na przykładzie udanych działań polskich JST w tym zakresie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do udziału!

  

Program

Formularz uczestnictwa

 

Logo RazemDlaKlimatu zmp logo pnec2 logo KS logo nfosigw2 Logo Norway grants

Projekt „Polsko - norweska platforma współpracy dla poszanowania energii i klimatu" jest finansowany w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie Programu PL04 ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.