Energooszczędne miasta – Jak zrobić pierwszy krok?

baner

W imieniu Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Energooszczędne miasta - Jak zrobić pierwszy krok?” (Energy Efficient Cities - How to set the ball rolling?), w dniach 17-18 października 2018 w Gdyni.

Konferencja ma celu pokazanie, w jaki sposób lokalne plany (SEAP) można przekształcić w konkretne działania, mające na celu zmniejszenie zużycia energii i ograniczenie emisji w budynkach mieszkalnych i innych, w tym implementacja sieci ciepłowniczych 4 generacji (niskotemperaturowe).

Spotkanie odbędzie się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym, na Alei Zwycięstwa 96/98, Budynek III w dniach 17-18 października 2018. Organizator zapewnia obiad oraz poczęstunek podczas przerw.

Szczegółowe informacje oraz program znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.imp.gda.pl/ee_cities/

Uczestnictwo jest bezpłatne, warunkiem jest dokonanie rejestracji do dnia 10 października 2018 r. poprzez stronę internetową: https://www.imp.gda.pl/ee_cities/

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości wzięcia udziału w Konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Biuro Konferencji, tel. 58 522 53 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logos