II Kongres Oświetleniowy LED Polska

Kongres LED Polska 2016Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora na jedyne spotkanie branży oświetleniowej poświęcone wyłącznie technologii LED, które odbędzie się w dniach 5–6 października 2016 r. w hotelu Sound Garden w Warszawie.

Kongres to wyjątkowe wykłady merytoryczne prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów ze świata nauki, przemysłu i usług oświetleniowych. Jego celem jest szerzenie rzetelnej, fachowej wiedzy na temat nowoczesnej technologii półprzewodnikowej stosowanej w oświetleniu.

Wymiana oświetlenia na LED pozwala zmniejszyć wydatki samorządów na energię o 30–70 proc. przy zwrocie w ciągu 4–7 lat. Modernizując oświetlenie, gminy zwiększają bezpieczeństwo, estetykę otoczenia i stają się bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Korzyści ze stosowania technologii LED są uzyskiwane wtedy, gdy instalacja jest prawidłowo zaprojektowana, a zastosowane produkty spełniają określone wymagania.

Wykładom towarzyszy wystawa składająca się ze stoisk informacyjnych firm.

Udział w wykładach i zwiedzanie wystawy są bezpłatne.

Organizatorem Kongresu jest Akademia LED, partnerem – Pol-lighting– największa polska organizacja oświetleniowa zrzeszająca firmy, które wyznaczają trendy w branży oświetleniowej na świecie i w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kongresledpolska.pl